Закінчення зими на гірськолижних курортах — це сигнал для власників готелів проаналізувати сезон та отримані запити відвідувачів, визначитись з пріоритетами на наступний рік. Одним із найпопулярніших запитів в компанії Artissnow саме навесні є проект для оснащення «лижної» кімнати.

Вдалим прикладом успішної реалізації такого проекту є «скі рум» в одному з мережевих готелів: на початку грудня 2020 р. компанія Ribas Hotels Group закінчила будівництво та здала в експлуатацію Ribas Karpaty, що знаходиться в ТК Буковель.

Коли мова йде про місце для любителів активного відпочинку в горах, до традиційних комфортних умов готелю додаються й опції зі зберігання спорядження: черевиків, шоломів, лиж, сноубордів, рукавиць. Наявність «лижної» кімнати є своєрідним показником якості та додатковою перевагою для відвідувачів з власним спорядженням. Вибір команди архітекторів і дизайнерів Ribas Karpaty зупинився на «лижному депо» від QBL Storage Systems.

Скі рум включає 47 шаф з системами індивідуальної вентиляції і підігріву. Кожна шафа має локер, що синхронізований із замком кімнати готелю — так клієнт, бронюючи номер, отримує доступ і до зберігання гірськолижного спорядження. Шафи мають небагато контактних поверхонь, що легко піддаються дезінфекції та стійкі до хімічних речовин — це актуально для роботи навіть в умовах карантину.

Оскільки попит на гірськолижний відпочинок в Україні зростає (обмеження подорожей в інші країни у зв’язку з Covid-19), Ribas Karpaty мав повне бронювання до кінця зимового сезону 20-21 — отже, позитивні відгуки клієнтів не забаряться.