Наприкінці зими, в італійському місті Мілан почав працювати унікальний шкільний спортивний майданчик: лижний спуск із всесезонним покриттям. Про це йдеться у повідомленні виробника Neveplast.

Як стверджує представник компанії Neveplast Ольмо Баліні це унікальний проект серед аналогів: адже на невеликій, компактній території вдалось спроектувати оптимальний кут нахилу схилу. Універсальна всесезонна гірка (10х30 м) підійде для початківців, що катаються на лижах, сноубордах та сноутюбах, та не буде займати багато місця на площі біля школи. Також це чудова альтернатива традиційним спортивним заняттям з фізкультури: кожен учень має змогу почати тренування з гірськолижного спорту на уроці.

«Наша місія завжди полягала в тому, щоб популяризувати зимові види спорту, зробити їх доступними для всіх: незалежно від місця та сезону, в тому числі реалізовуючи проекти лижних спусків в межах міста», — зазначив менеджер компанії Neveplast Ольмо Баліні.

Раніше, покриття Neveplast часто використовувалось для проведення змагань: бігові лижі, фрістайл та ін. — завдяки легкому монтажу, демонтажу матеріалу, можна було обрати будь-яке місце проведення заходу. Проте, впродовж 2020 через пандемію  Covid-19 більшість подібних змагань не відбулось. Саме тому стаціонарний автономний спуск стає все більш актуальним — в час, коли більшість гірськолижних курортів не працює. 

У 2026 році Мілан буде приймати зимові Олімпійські ігри: а отже, маленькі кроки, що популяризують та роблять доступними зимові види спорту стають особливо актуальними саме в цьому місті. Тож в планах компанії Neveplast нові проекти в Італії, і не тільки.